Dnes je středa 20. září 2017, svátek má Oleg

Nabídka kurzů / OSTRAVA / Rozvoj osobnosti, komunikační dovednosti

Jak (ne)ztratit nadšení pro práci

Termín:
čtvrtek 21. září 2017 - zahájení v 9:30 hodin (9:30 - 15:30 h)
Místo:
OSTRAVA, budova HOMOLA (Severomoravský vzdělávací institut) - šedozelená budova naproti tramvajové zastávky Osada Míru, Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky, salonek
informace o místě / zobrazit na mapě

Z vlakového nádraží Ostrava-Svinov:

Ze zastávky Svinov mosty horní zastávka, tramvají č. 4 (směr Nová Huť), cesta trvá 26 min, výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova)

 

Z hlavního vlakového nádraží:

Od hlavního nádraží tramvají č. 2 (směr Výškovice), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut

 

nebo tramvají č. 1 (směr Dubina), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut

 

nebo tramvají č. 8 (směr Vřesinská), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut

 

POZOR!!! u tramvaje č. 4 musí být směr Nová Huť – jezdí ještě tramvaj směr Hranečník, ale na Hranečníku se musí přestoupit na druhou tramvaj č. 4, která jede směr Nová Huť.

 

POZOR!!! – tramvaj č. 4 jezdí od 7 do 8 hodin každých 10 minut (7.04, 7.14, 7.24, 7.34, 7.44, 7.54 hod) a po 8 hodině jezdí každých 20 minut (8.14, 8.34, 8.54, 9.34 hod).


Cena:
1.990,- Kč ( v ceně je zahrnuta DPH, coffee break, oběd, písemný materiál )
Přednáší:
Doc. PhDr. František VÍZDAL, CSc.
docent psychologie s mnohaletou psychologickou a pedagogickou praxí

Další semináře s tímto lektorem

Program

Cílem semináře je seznámit účastníky s novými poznatky z oblasti pracovní motivace, zejména o vlivu nadšení pro práci a pozitivních emocí na pracovní výkon a spokojenost pracovníků.
Po absolvování semináře budete lépe rozumět funkci nadšení pro práci  a pozitivních emocí při  motivování lidí a budete umět tyto pozitivní emoce posilovat a rozvíjet jak u sebe, tak i u druhých.
Seminář je určen nejen pro vedoucí pracovníky, nýbrž pro všechny, kteří se chtějí něco dovědět o vlivu nadšení pro práci a pozitivních emocí na pracovní výkon  a naučit se je posilovat a rozvíjet ve svém osobním i pracovním životě.
Obsah semináře:
  • Teorie pracovní motivace. Vnitřní a vnější motivace. Síla nadšení pro práci a pozitivních emocí jako jedna z vnitřních determinant  pracovního výkonu.
  • Význam a funkce nadšení a pozitivních emocí v osobním i pracovním životě, zejména při vytyčování pracovních a životních cílů. Nadšení a  pozitivní emoce jako jeden z předpokladů úspěchu v práci i v životě.
  • Proč se nadšení pro práci lidem vyplácí? Fenomén flow versus syndrom vyhoření. Důsledky syndromu vyhoření pro vztah lidí k práci.
  • Lze se vzniku syndromu vyhoření ničícího nadšení pro práci vyhnout?
  • Jak u sebe i u druhých vzbudit nadšení pro práci?
  • Co nadšení pro práci ničí a co s tím můžete dělat?
  • Jak restartovat nadšení pro práci?
  • Jak nadšení pro práci posilovat a rozvíjet v osobním i pracovním životě?
  • Diskuze, dotazy, výměna zkušeností s posilováním a rozvíjením nadšení u sebe i u druhých.
  • Závěry - inspirace pro sebezdokonalování při posilování a rozvíjení nadšení pro práci.

Seminář probíhá v omezené skupině posluchačů. Individuální přístup.

Vytisknout informace o kurzuVytisknout informace o kurzu

Vzdělávací agentura TSM, spol. s r.o. - Facebook

Kontakty

TSM, spol. s r. o.
Dukelská 117/12
682 01 Vyškov

Telefon: 517 333 699
GSM: 736 216 375
info@tsmvyskov.cz
My status  tsm.prihlasky
My status  Napište nám

KATALOGY ODBORNÝCH SEMINÁŘŮ

září - říjen 2017
Brno
PDF  
Ostrava, Olomouc
PDF  
Praha
PDF  

KATALOG LEKTORŮ

PDF  

E-mailový zpravodaj

KURZ Jak (ne)ztratit nadšení pro práci 21.09.2017